KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15249353
nr 1524 9353
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
"Förlaga till triumfport". Signerad. Akvarell, 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
måndag 27 februari 2023
kl 18:38:55
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt